HISTORIE RODINY - POZNEJTE TAJEMSTVÍ SVÉHO RODU A PIŠTE VLASTNÍ SÁGU

historie rodiny, rodinné kořeny

ZÍSKEJTE SVŮJ RODOKMEN. ODHALTE PŘÍBĚH SVÉ RODINY

Koho by nelákala historie vlastní rodiny? Poznejte své kořeny, odhalte pozapomenuté či již zcela neznámé příběhy, osoby a události, svázané s vaším rodem. My vneseme do vaší minulosti světlo a pomůžeme vám poznat vaše osobní, soukromé dějiny. Věnujte vypracování historie rodiny jako originální dárek, kterým potěšíte příbuzného, přítele či známého, slavícího životní jubileum.

Každá rodina má svůj neopakovatelný příběh, který se odehrává na pozadí „velkých“ dějin a mnohdy je svým osobitým způsobem dotváří, doplňuje či ilustruje. S čím vám projekt Historienamíru.cz pomůže?

  • sestavení rodokmenu
  • rodinný příběh
  • rodinná paměť
  • oběti stanného práva a nacistické okupace
  • třetí odboj 

Možná ani netušíte, jak vzrušující mohou dějiny právě vaší rodiny být! Možná stojíte právě nyní na počátku skutečné rodinné ságy, která si nezadá s proslulými životopisnými příběhy světové literatury! Odhalte minulost svých předků, podniku či živnosti, kterou vaše rodina vlastnila. Začněte rozplétat předivo sňatků, svazků, vazeb a osobních vztahů a poznejte své příbuzné, o nichž jste možná neměli ani tušení. Neváhejte a kontaktujte nás nyní!