HISTORIE DOMŮ DÁ VAŠÍ FIRMĚ ZAPAMATOVATELNOU TVÁŘ A POSÍLÍ RENOMÉ

dějiny domu, kostelu, fary, historie pivovaru, historické fotografie, zakládací listina

OSLOVTE SVÉ HOSTY DĚJINAMI VAŠEHO DOMU. PRODEJTE JIM SVOU VÝJIMEČNOST

Propagujte svůj hotel, penzion či restauraci a odlište se od konkurence. Nechejte si zhotovit historii domu, v němž své podnikání provozujete, a buďte pro své hosty zapamatovatelní a nezaměnitelní – dejte své firmě nebo organizaci originální tvář. Uvidíte, že se k vám zákazníci budou rádi vracet a doporučovat vás i svým přátelům, kolegům a známým!

Čtivě zpracovaná historie domu posílí vazbu mezi vaší firmou a hostem a zvýší atraktivitu vašeho pohostinského zařízení. Zpracujeme vám odborně historii zejména těchto domů a nemovitostí:

  • hotely, penziony a restaurace, činžovní domy
  • statky, chalupy a privátní nemovitosti
  • kostely a fary
  • školy
  • hasičské zbrojnice

Mnozí hosté ocení, pokud se při čekání na jídlo budou moci seznámit s dějinami domu nebo rovnou historií celé obce. Interiér vašeho hotelu či restaurace mohou zdobit historické fotografie či zakládací listina místního pivovaru. A co takhle tematický hotelový pokoj svázaný s významnou místní událostí? Historii domu zpracujeme dle vašeho přání v různých variantách nejen jako odstavec do jídelního lístku, ale také formou propagačního letáku, na váš web, či jako obsáhlejší vyprávění kombinované se starými mapami nebo fotografiemi do chodeb či hotelových pokojů. Podívejte se na naše reference a získejte stejně precizně a čtivě zpracovanou historii svého domu! Kontaktuje nás nyní!